Masterclasses

 

Masterclass - İnce Kıl Tekniği

Yevgenia bu masterclass verilen tekniği kendisi 2013’de icat etmiştir. Bu teknik şu an başkaları tarafından da sunulmaktadır. Bu kursu Yevgenia Academy’de takip etmeniz, tekniği en doğru şekilde ve en kaliteli ürünleri kullanarak öğrenmeniz anlamına gelir. Doğal görünümlü kaşlar elde etmek için bu teknik idealdir. Doğal kaşlarda kılın uzama yönü dik olmadığından, ince kıl tekniğini kullanarak doğala özdeş bir sonuç elde etmek mümkündür. Bu teknikte özel bir iğne ucuyla doğala yakın şekillendirme yapılır. Sonuç olarak doğal bir görünüm elde edilir.

Masterclass - Pudra Gölge Ve Kaşta Üç Boyutlu Teknik

Bazı kaşlarda çeşitli teknikleri birleştirmek en güzel sonucu verir. Kaşın başlangıç noktasında kıl çizimi ve kavisinde gölge çalışması uygulaması yapılır. İnce kıl tekniği ve gölgeleme birlikte üç boyutlu bir görünüm verir. Müşteri isteği üzerine kaşın tamamı da gölgeleme tekniği ile doldurulabilir. Bu kaşa kalemle çizilmiş havası vermenize yardımcı olur.

Masterclass - Dudakta Üç Boyutlu Teknik

 Üç boyutlu teknik dolgun dudaklar elde etmek için birebirdir. Bu tekniği uygularken dudak bitiminden ince başlayarak, iç kısımda gölgeleme ile devam edilir. Bu şekilde çizgileri belli olmayan, doğal ve düzgün dudaklar elde edilir.

Masterclass içeriği Bu kurs esnasında çizgileri kaybetmeyi öğrenmenin yanı sıra, üç boyutlu görüntü elde etmeyi de öğreneceksiniz. Masterclass sonrası müşterinizin her türlü özel isteğini yerine getirebilecek donanımda olacaksınız.

* Öğrenilen çeşitli teknikler pratikte de uygulanacaktır.

Masterclass - Dudaklarda Sulu Boya Tekniği

Kalıcı makyajda sulu boya tekniği, renkleri en şeffaf şekilde uygulamak anlamına gelir. Bu masterclass Yevgenia’nın verdiği en zor tekniği öğretmekle birlikte, elde ettiğiniz sonuçlar müthiştir. Sulu boya tekniği sayesinde dudaklar doğal görünüm kazanır. Bu teknik dudak çizgisi dahilinde ve haricinde uygulanabilir.

Masterclass içeriği Bu kurs esnasında hangi tekniklerin, iğnelerin ve renklerin (pigmentlerin) en doğal ve en güzel sonucu verdiğini öğrenmeniz mümkündür.

Masterclass - Düzgün Eyeliner Çekme

Bu teknikte pigment kirpik sınırına uygulanır. Sonuç düzgün bir eyeliner ve konuşan gözler! Bu kursta renk seçimi konusuna da değinilir.

Masterclass - Pigmentoloji (Renk ilimi)

Renk seçimi, kalıcı makyajda alacağınız sonuç itibarı ile çok önemlidir. O anlamda bu kursta edineceğiniz bilgiler çok değerlidir. İşinizdeki başarının sırrı renk kullanımı ve seçimi diyebiliriz. Kalıcı makyaj uygulamalarında en çok görülen hata, yanlış renk seçimidir. Kurs sonucu alacağınız sertifika sizi pigmentlerin karıştırılması, derinin yapısı ve çeşitli ten renklerinin üzerinde pigmentlerin etkisi konularında geniş bilgi sahibi yapacaktır.

 

  • Biotek pigmentleri satın aldığınız takdirde size ücretsiz masterclass – pigmentoloji ‘ye katılma imkanı sunuyoruz.
  • Masterclass kurslarda pratik bilgi edinilmesi ve deneme yapılabilmesi için canlı model veya lateks kullanılmaktadır.
  • YAG-lazer satın aldığınız takdirde size ücretsiz kurs sunuyoruz.

Bilgi & Başvuru

[gravityform id="3" title="false" description="false" tabindex="0"]