Silme Uygulamaları ve Medikal Kamuflajı

İleri Teknoloji ile Kalıcı Makyaj Temizliği & Revizyonu

Kalıcı Makyajın Silinmesi

Kalıcı makyaj her şart altında bakımlı olmak isteyenler için uygun bir seçimdir Duşun altında dahi akmayan hafif bir eye-liner dudak kontürü yada şekil verilmiş kaşlar sizi yıllarca rahat etirir Doğal sade ve kalıcı güzellik her an her yerde ve her koşulda daima doğal görünümlü ve makyajlı ama kötü yapılırsada yıllarca sizinle beraber kabusunuz olur Kalıcı makyaj gerekli durumlarda özellikle kaş, göz ve dudak bölgesinde epidermal mikropigmentasyon yöntemi ile bitkisel kaynaklı organik boyaların estetik biçimde yerleştirilmesi işlemidir. Özellikle hanımlar için makyaj dünyasında çok yönlü işlemdir.

Kalıcı Makyajımı Nasıl Düzeltir, Silebilirim?

Şekil yada renk olarak kötü sonuçlar veren kalıcı makyaj uygulamalarından kurtulmak için mevcut çeşitli yöntemler vardır. Özetlemek gerekirse bu yöntemler şöyle sıralanabilir;

Kamuflaj

Kalıcı makyaj yapılan bölgeye ten rengiyle aynı yöntemle tekrar kalıcı makyaj uygulaması yapılarak.

Lazer ile pigment silme işlemi

LASER terimi İngilizcede indüklenmiş radyasyon ile ışık amplifikasyonu anlamına gelir  Bu ışık derinin üst tabakalarına zarar vermeden geçer ve seçici olarak dövmeyi oluşturan pigmentler tarafından absorbe edilirler.Laser enerjisi dövme pigmentlerinin küçük parçacıklara bölünmesini sağlar. Bu küçük parçacıklar daha sonra vücüdun immün (savunma) sistemi tarafından yok edilirler. Lazer cilde yönlendirilir ve pigmenti nişan alarak, onu parçalar.

Pigmentleri kimyasal yöntem ile silme

Remover- pigment parçacıkları ile karışabilen inorganik bileşiklerden oluşan bir süspansiyondur. cildin altında onunla karışan pigmentleri atar. Bu pigmentleri silme yöntemi az travmatiktir ve çok etkilidir.

Medikal Kamuflaj Uygulamarımız

 

  •  Yara yanık,kesik,Ameliyat sonrası oluşan izler
  • Areola
  • Alopesi
  • Kemoterapi tedavi sonrası izlerin ciltteki renk değişikliklerini kapatmak için kullanılmaktadır.

Her zaman güzel görünmek sizin hakkınızdır...

 

... kalıcı makyajla doğal güzelliğinizi vurgulayın.

 

Yevgenia Aytaş

 

Beni arayın

Biz Sizi Arayalım. Numaranızı bırakın, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçsin.

12 + 6 =