Etkileyici kaşlar,anlamlı gözler,çekici dudaklar…
Gününün her anı bakımı ve güzelsiniz.

Kalıcı makyaj nedir, ve güvenli midir.?
Micro steril iğneler ile doğal piğmentleri deri altına uygulama işlemidir.Uygulama öncesi hijyenik bir ortam,steril malzemeler ve antisepsisi kurallarına dikkat edildiğinde herhangi bir proplem oluşturmaz.
Kimler kalıcı makyaj yaptırabilir.?
Sağlık proplemi yaşamayan(şeker hastaları,hemofili ,piskolojik rahatsızlıkları,HIV virüsü v.b  rahatsızlıklar  hariç) bakımlı ve güzel görünmek isteyen herkes yaptırabilir.
Medikal kaılıcı makyaj nedir.?
Bir hastalık yada ameliyat sonrası oluşan izlerin hasatnın cilt rengine ve uygulama yapılacak bölgenin rengine göre micropiğmentatin yöntemi ile kamufle edilme işlemidir.Bu işlem uzman kişilerce özel piğment,cihaz ve iğnelerle yapılır.
Medikal Kamuflaj Uygulama Alanları

Vitiligo

  • Yara yanık,kesik,Ameliyat sonrası oluşan izler
  • Areola
  • Alopesi
  • Kemoterapi tedavi sonrası izlerin v.b ciltteki renk değişikliklerini kapatmak için kullanılmaktadır.
Kalıcı makyaj uygulamalrındaki süreç...
Amacımız merkezimizden kişilerin kalıcı bir mutluluk içerisinde ayrılmasını sağlamaktır. Tam da bu noktada, doğru iletişimi sağlayabilmek gerekmektedir. Kişilrin istekleri doğrultusunda uzmanlarımızca yüzün anotomisi belirlenir ve visage çalışması yapılır  kişinin visage çalışmasını onaylaması ile birlikte doğru teknik ve kaliteli ürünler kullanara işlem acısız bir şekilde gerçekleştirilir
Microblading
Kaşlara ve saçlara manuel yöntemle yapılan yarı kalıcı, kaş ve saç yoğunlaştırma, efekt ve şekil verme ortalama ciltte kalış sürasi 1 ila 1,5 yıl..
Kalıcı makyaj silme işlemleri
  1. Lazer  ile piğment silme işlemi
    LASER terimi İngilizcede indüklenmiş radyasyon ile ışık amplifikasyonu anlamına gelir  Bu ışık derinin üst tabakalarına zarar vermeden geçer ve seçici olarak dövmeyi oluşturan pigmentler tarafından absorbe edilirler.Laser enerjisi dövme pigmentlerinin küçük parçacıklara bölünmesini sağlar. Bu küçük parçacıklar daha sonra vücüdun immün (savunma) sistemi tarafından yok edilirler. Lazer cilde yönlendirilir ve pigmenti nişan alarak, onu parçalar.
  2. Piğmentleri kimyasal yöntem ile silme ‘’ PİĞMENT REMOVER ‘’
    Remover- pigment parçacıkları ile karışabilen inorganik bileşiklerden oluşan bir süspansiyondur.  cildin altında onunla karışan pigmentleri  atar. Bu pigmentleri silme yöntemi  az travmatiktir ve  çok etkilidir

Kalıcı makyaj dekoratif makyaj için bir temel oluşturmalıdır. Kalıcı makyajla yüzün güzelliğinin vurgulanmasını sağlarım. İnsanların doğal güzelliğini ön plana çıkarmak hedefim.

Yevgenia Aytaş

Her zaman güzel görünmek sizin hakkınızdır...

 

... kalıcı makyajla doğal güzelliğinizi vurgulayın.

 

Yevgenia Aytaş

 

Beni arayın

Biz Sizi Arayalım. Numaranızı bırakın, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçsin.

13 + 1 =

Uluslararası Kalıcı Makyaj Uzmanları

En Kaliteli ve Güvenli Ürünler

Özel Kalıcı Makyaj Teknikleri

Yılı Aşkın Tecrübe ile Güvenilir Hizmetin Adresi